Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи виплачують дивіденди з прибутків звітного року, якщо у попередніх роках накопичено збитки — ДПС

28 вересня 2020, 17:10
485
0
Реклама

Чи можливо виплатити дивіденди учасникам товариства у 2021 році за результатами роботи у 2020 році при наявності прибутку від такої роботи, але розмір цього прибутку буде меншим розміру накопичених збитків за попередні роки діяльності товариства? На думку податківців, виплата дивідендів у такій ситуації можлива.

Чи будуть застосовані до підприємства фінансові та/або податкові санкції при здійсненні виплати дивідендів за вищенаведених умов? Застосування штрафних/фінансових санкцій за виплату дивідендів за результатами звітного року у разі отримання прибутку при одночасній наявності не перекритих збитків минулих років, що рахуються на балансі понад три роки і перевищують прибуток поточного року податковим законодавством наразі не передбачено - відповідають контролери.

Докладніше про це читайте в матеріалі "Новації в оподаткуванні дивідендів за Законом №466 - роз'яснюють в ДПС" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Джерело: ІПК ГУ ДПС у Харківській області від 05.08.2020 р. № 3190/ІПК/20-40-04-04-10

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини