Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Києві осучаснять кожну шосту «хрущовку» — названо вулиці проведення їх комплексної реконструкції

1 жовтня 2020, 13:35
6089
0
Реклама

У Києві давно на часі вже вирішення проблем існуючого застарілого житлового фонду, так званих «хрущовок». Про це пише Сергій Броневицький, керівник розробників проєкту Генерального плану розвитку Києва та його приміської зони до 2025 року. За його словами, наразі на виконання розпорядження Київської міської державної адміністрації розробляється Програма комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду в місті Києві. Програма має визначити організаційні, правові та економічні засади реконструкції кварталів (мікрорайонів) і буде першим кроком до вирішення цієї надзвичайно важливої проблеми.

Очільник комунальної організації «Інститут Генерального плану м. Києва» стверджує: «Загальний обсяг застарілого житлового фонду в м. Києві складає 12322 тис кв м. Він розташований в 5 395 будинках. Чисельність населення, що проживає в зазначеному житловому фонді - 567 тис. осіб. Найбільша кількість таких будинків у Шевченківському, Солом'янському та Голосіївському районах міста».

Як повідомляє С. Броневицький, проектом Генерального плану міста Києва передбачена реконструкція території мікрорайонів (кварталів) застарілого житлового фонду («хрущовок») площею 388,5 га, де знаходиться 2,5 млн кв м житлового фонду: квартали по вул. маршала Гречка, вул. Стеценка, вул. Воскресенської, бульв. Перова, просп. Алішера Навої, вул. Попудренка, вул. Гната Хоткевича, вул. Мініна, вул. Червоноткацької, Лісового проспекту, вул. Мілютенко, вул. Шолом-Алейхема, вул. Російської, вул. Сімферопольської, вул. Ялтинської, вул. Новодарницької та ін.

Не дайте рейдерам і шахраям нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини