Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Коли ФОП може втратити "спрощенку" через послуги відрядженому працівнику — ДПС

1 жовтня 2020, 17:00
783
0
Реклама

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що якщо фізособою - підприємцем - платником єдиного податку другої групи були надані послуги працівнику юридичної особи під час відрядження, і вартість послуг оплачується особисто таким працівником, то порушення умов перебування на другій групі платника єдиного податку не виникає.

Однак, якщо оплата вартості послуг надходить на рахунок фізособи - підприємця - платника єдиного податку другої групи від юрособи, яка не є платником єдиного податку, за найманого працівника, що перебуває у відрядженні, то порушуються умови перебування фізособи - підприємця на другій групі платника єдиного податку.

А все тому, що відповідно до пп. 2 п. 291.4 ПКУ до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізособи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню.

Радимо вже зараз почати користуватися підприємцям онлайн-версією Книги обліку доходів з сервісом Liga:REPORT. Сервіс містить всі форми звітів з підказками, перевірку заборгованості за податками і платежами та онлайн-книгу обліку доходів. Купуйте сервіс Liga:REPORT за найнижчою ціною.

А більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини