Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці пояснили відмінності у скасуванні реєстрації програмного РРО

7 жовтня 2020, 09:20
1676
0
Реклама

Податківці повідомили, що порядок оформлення скасування реєстрації програмного РРО залежить від того, яка причина спонукала підприємця чи підприємство до таких дій.

По-перше, в загальному випадку скасувати реєстрацію програмного РРО можна на підставі Заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602) з позначкою "Скасування реєстрації". Вона подається засобами Електронного кабінету чи засобами телекомунікацій.

По-друге, скасування реєстрації програмного РРО відбувається на підставі Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 2-ПРРО (ідентифікатор форми J1316701) з позначками "несправність" або "крадіжка пристрою чи компрометація ключа" шляхом виключення його з Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій та закриття фіскального номера, який не підлягає використанню надалі.

По-третє, в окремих випадках реєстрація програмного РРО скасовується автоматично фіскальним сервером. Щоправда, про які випадки йдеться, контролеми не уточнили.

Детально про застосування та особливості роботи програмного РРО читайте в матеріалі сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Джерело: повідомлення ГУ ДПС у Черкаській області

Всі бухгалтерські справи в порядку із LIGA360. Електронна звітність, перевірка контрагентів та уся інформаційно-правова база для впевненої роботи. Переконайтеся в надпотужних можливостях самі - замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360:Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини