Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як поінформувати ДПС щодо змін у даних про програмний РРО

16 жовтня 2020, 11:40
842
0
Реклама

Для змін у дані щодо програмних РРО (крім перереєстрації) подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО з позначкою у рядку 1 розд. 1 "Дія" "Зміни (крім перереєстрації)".

Заява про внесення змін у дані про програмні РРО подається суб'єктом господарювання за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому програмному РРО.

Також у ДПС зауважили - внесення змін у дані про програмні РРО здійснюється у порядку та строки, встановлені для реєстрації.

Докладніше про програмні РРО можна дізнатися з матеріалу модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.24 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини