Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Штрафи за порушення карантину слід підвищити та накладати одразу — головний санітарний лікар

19 жовтня 2020, 15:20
969
0
Реклама

"Ми говоримо про подовження карантину до кінця року. Але ми ніколи не озвучуємо, що це кінець. Оскільки циркуляція вірусу буде продовжуватися і після нового року. Це вже майже 100% прогнози. Тому поки не появиться належна, якісна, безпечна, ефективна вакцина, з коронавірусом доведеться жити", - про це заявив в ексклюзивному інтерв'ю Радіо Свобода головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Відповідаючи на питання щодо штрафів за порушення карантинних заходів, В. Ляшко сказав: "Ми як МОЗ виступаємо за те, щоб адміністративна відповідальність за порушення протиепідеміологічних норм каралася відразу. Тому що це все впливає на кількість тих, хто захворів. Ми виступаємо за те, щоб адмінвідповідальність за порушення протиепідеміологічних норм каралася відразу Ми, може, не можемо помічати, але Національна поліція, Державна служба з питань безпечності харчових продуктів, органи місцевого самоврядування проводять певну роботу. Чи достатня вона, чи не достатня - це вже знову ж таки оцінка. Ми не бачимо це так, як, наприклад, в європейських країнах, коли патрулюють патрулі, цілі групи ходять і роблять зауваження".

Він додав: "Це комплексна робота, яка повинна бути забезпечена. І якщо є порушення, повинен бути і адмінпротокол. Сума штрафів у нас сьогодні не така, як, наприклад, в європейського регіоні. У нас 170 гривень. Хочемо підняти. В європейському регіоні... Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде повторне порушення, то буде 1700 євро". Головний санітарний лікар також зауважив, що законопроєкт про підвищення штрафів - вже у Верховній Раді: "Вона не встигла чи не захотіла проголосувати до своєї відпустки". Штраф має зрости з 170 грн до 17 тисяч грн.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації вже сьогодні, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини