Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Техпаспорти на нерухомість переведуть в електронну форму

20 жовтня 2020, 13:25
2618
0
Реклама

Мінрегіон пропонує затвердить новий Порядок проведення технічної інвентаризації. Його проект розміщений на сайті СПО профспілок.

Створювати інвентаризаційні справи, матеріали технічної інвентаризації, технічні паспорти з використанням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва розпочнуть з моменту її запровадження.

До моменту введення в дію Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва в частині створення інвентаризаційних справ, матеріалів технічної інвентаризації, технічних паспортів закінчених будівництвом об'єктів та їхніх частин (житлових та нежитлових приміщень), об'єктів незавершеного будівництва, укладення електронних договорів про проведення технічної інвентаризації та вчинення інших дій щодо цих документів:

- ФОП або юрособи, які проводять технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, надаватимуть до електронного кабінету користувача першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відомості про проведену технічну інвентаризацію об'єкта нерухомого майна;

- суб'єкти держреєстрації прав під час надання послуги у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень будуть використовувати дані про об'єкт нерухомості, право на який підлягає реєстрації, з електронного кабінету користувача першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Договір про проведення технічної інвентаризації можна буде укладати в електронній формі через електронний кабінет з використанням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Оформлятимуть результати технічної інвентаризації шляхом виготовлення інвентаризаційної справи, матеріалів технічної інвентаризації та технічних паспортів з використанням Реєстру будівельної діяльності в електронній та/або паперовій формі відповідно до законодавства.

За бажанням замовника технічний паспорт може бути виготовлено у паперовій формі.

Поставити свої об'єкти нерухомості на моніторинг можна у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини