Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ФОП може розраховувати на мінімальну зарплату за роботу у виборчій комісії - ЦВК

21 жовтня 2020, 12:10
3010
0
Реклама

Голова, заступник голови, секретар або, в разі їх відмови, інші члени територіальної виборчої комісії, дільничної виборчої комісії протягом виборчою процесу можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії на платній основі на підставі ЦПД між ними і виборчою комісією. Таке рішення приймає виборча комісія з огляду на положення ч. 1 ст. 212 Виборчого кодексу.

Оплату праці члена виборчої комісії, який виконує свої повноваження у виборчій комісії на платній основі та є, зокрема, ФОП, здійснюють відповідно до постанови КМУ від 28.07.2004 р. № 966 (п. 18 Порядку оплати праці членів територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів, нарахування та виплати одноразової грошової винагороди, затвердженого постановою КМУ від 08.09.2015 р. № 687).

В такому разі передбачена гарантія, що місячна заробітна плата члена виборчої комісії буде не нижча від мінімальної.

Враховуємо, що із 01.09.2020 р. мінімальна зарплата складає 5000 грн. Які показники зміняться у зв'язку із зростанням мінімальної зарплати, читайте за посиланням.

Тож оплачують працю члена виборчої комісії, який виконує повноваження на платній основі та є ФОП, на рівні розміру мінімальної зарплати.

Джерело: лист ЦВК від 23.09.2020 р. № 21-17-2784.

Також переглядайте статтю "Працівника залучили до роботи у виборчій комісії: як оплачувати" у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійних видань від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини