Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Товар оплачений частково карткою та остаточно на пошті — як провести операцію через РРО

21 жовтня 2020, 14:20
493
0
Реклама

В ДПС пояснили, як діяти продавцю у разі проведення розрахункової операції через РРО або ПРРО, якщо за домовленістю сторін, покупець здійснює через мережу Інтернет (платіжними картами Visa, MasterCard, LiqPay та інших) часткову оплату за товар, а остаточний розрахунок проводить під час його отримання на поштовому відділенні.

В такому разі суб'єкт господарювання - продавець зобов'язаний провести через РРО розрахункову операцію на повну суму покупки з використанням режиму попереднього програмування найменування (для підакцизних товарів із зазначенням коду товарної підкатегорії за УКТ ЗЕД), цін товарів, обліку їх кількості, форми оплати із зазначенням суми, що сплачена авансом "передоплата товарів" та суми, яку необхідно доплатити під час отримання відправлення "післяплата".

Роздрукований касовий чек, який підтвердить факт купівлі-продажу товарів, із зазначенням у ньому форми оплати "попередня оплата" та "післяплата", укладають в поштове відправлення.

При цьому залишок несплачених коштів, які пошта повинна стягнути за дорученням відправника з адресата, в момент отримання товару покупець вносить для перерахування на банківський рахунок продавця. Відповідний документ, який підтверджує факт оплати остаточної суми товару, зобов'язане видавати поштове відділення.

Однак в програмних рішеннях "ПРРО Каса" та "пРРОсто", які надає ДПС на безоплатній основі, на даний час не реалізовано можливість проведення через програмний РРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізації товару з відстроченням платежу.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.03 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Ознайомтеся зі статтею "Програмні РРО: працюємо за порядками Мінфіну" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Унікальна пропозиція: три місяці у подарунок при передплаті професійного видання "Інтербух" від ЛІГА:ЗАКОН на 6 або 12 місяців. Для того, щоб скористатися вигідною акційною пропозицією, заповніть, будь ласка, форму зворотнього зв'язку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини