Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За сільськогосподарські будівлі, передані в оренду, лізинг, сплачується податок на нерухомість

26 жовтня 2020, 15:20
190
0
Реклама

Будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних та фізичних осіб), які віднесені до класу "Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства" (код 1271) ДК 018-2000, та які не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку, не є об'єктом оподаткування податку на нерухомість. Відповідна норма закріплена у пп. "ж" пп. 266.2.2 ПКУ.

Тож сільськогосподарський товаровиробник у разі передачі в оренду, лізинг, позичку частини будівлі, споруди, яка перебуває у його у власності та належить до класу "Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства" (код 1271), повинен нарахувати податкові зобов'язання з податку на нерухомість. Адже по зазначеним у відповідних договорах оренди, лізингу, позики частинам будівель, споруд, звільнення від податку на нерухомість не діє.

На ці моменти звернули увагу в ГУ ДПС у Черкаській області.

Аналітика від ЛІГА:ЗАКОН, правова підтримка, персональні консультації та подання звітності. Усе це ми об'єднали в комплексному рішенні LIGA360:Бухгалтер для професіоналів своєї справи. Працюйте продуктивно - замовляйте доступ вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини