Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ФОПам спростили процес зняття з обліку у разі припинення діяльності

3 листопада 2020, 11:35
1282
0
Реклама

В ДПС активно взялися за зняття з обліку ФОП, які припинили підприємницьку діяльність.

Наразі близько 452 тис. платників податків - фізосіб, які не здійснювали підприємницьку або незалежну професійну діяльність та не мають податкових ризиків, очікують зняття з податкового обліку більше трьох років.

Аби оптимізувати процес зняття з обліку без проведення перевірки ФОП, які фактично не здійснювали госпдіяльність, ДПС затвердила методичні рекомендації. Вони спрощують та прискорюють механізм припинення діяльності таких платників. У рекомендаціях визначений механізм організації роботи комісій з розгляду питань доцільності/недоцільності проведення перевірок фізосіб та форму висновку доперевірочного аналізу щодо недоцільності перевірки.

Як результат - за два останні тижні вересня 2020 року більше 8 тис. фізосіб зняті з обліку в контролюючих органах без проведення документальних перевірок.

Тож робота зі зняття з податкового обліку платників податків - фізосіб, які подали заяви на припинення та не мають боргів перед державою, триває.

Чорна п'ятниця наближається! Купуйте продукти та системи від ЛІГА:ЗАКОН для зручної бухгалтерської діяльності за найвигідніших умов. Акція відбудеться 6-го листопада і триватиме лишень один день. Для того, щоб ви не пропустили головну пропозицію року, заповніть форму заявки - та отримайте першими акційні пропозиції від ЛІГА:ЗАКОН.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини