Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оновлено порядок формування плану-графіка планових перевірок платників податків

6 листопада 2020, 12:15
1062
0
Реклама

План-графік документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік сформують згідно із новою редакцією Порядку, яка затверджена наказом Мінфіну від 07.09.2020 р. № 548.

План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднять на офіційному вебсайті ДПС до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюватимуть у разі його коригування.

Внесення змін до плану-графіка документальних планових перевірок на поточний рік допускається не частіше одного разу у першому та одного разу у другому кварталах такого року, крім випадків, коли зміни пов'язані із змінами найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок.

При формуванні плану-графіка на наступний рік враховують показники за результатами діяльності платника податків за 9 місяців поточного року. Якщо податковим (звітним) періодом для податку на прибуток платника податків є календарний рік, при плануванні враховують показники за попередній рік. При коригуванні плану-графіка враховують показники за результатами діяльності платника податків за останній податковий (звітний) період, крім показників за результатами діяльності платника податків за перший квартал.

Порядком також визначено критерії відбору платників податків від високого до незначного ступеня ризику.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Чорна п'ятниця від ЛІГА:ЗАКОН сьогодні, 6-го листопада. У вас є можливість отримати незамінні продукти та системи для роботи бухгалтерів та аудиторів за найкращими цінами. Заповнюйте заявку.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини