Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затвердили правила взаємодії Пенсійного фонду та Мінфіну для перевірки законності отримання соціальних виплат і пенсій

20 листопада 2020, 08:40
9199
0
Реклама

Мінфін України наказом від 12.10.2020 р. № 608, а Пенсійний фонд постановою від 12.10.2020 р. № 19-1 затвердили Порядок обміну інформацією між Міністерством фінансів України та Пенсійним фондом України для здійснення верифікації та моніторингу державних виплат. Він прийде на зміну Порядку обміну інформацією, затвердженого Наказом № 830.

Новий порядок передбачає інформаційний обмін за участю Міністерства фінансів України та Пенсійного фонду України на центральному рівні в електронній формі засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів із застосуванням засобів технічного та криптографічного захисту інформації.

Інформація, яка передається Пенсійним фондом України до Міністерства фінансів України, включає:

- щомісячну інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування про нарахування та/або виплату пенсії, що містить персональні дані одержувача пенсійної виплати, її складові та інформацію для її нарахування;

- інформацію про опрацювання рекомендацій Міністерства фінансів та прийнятих органами Пенсійного фонду на їх підставі рішень;

- інформацію про застрахованих осіб - одержувачів державної виплати з реєстру застрахованих осіб.

Інформація, яка передається Міністерством фінансів до Пенсійного фонду, включає:

- рекомендації за результатами верифікації державних виплат;

- запити про надання Пенсійним фондом інформації про застрахованих осіб - одержувачів державної виплати з реєстру застрахованих осіб.

Щоб іти в ногу з вимогами чинного законодавства, користуйтеся інформаційно-правовою системою ЛІГА:ЗАКОН. Вона допоможе відслідковувати зміни в законодавстві. Скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідної вам інформації.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини