Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Програмні РРО: затверджено вимоги до е-копій розрахункових документів і контрольної стрічки

20 листопада 2020, 14:20
8499
0
Реклама

Зокрема, унесені зміни до Вимог щодо контрольної стрічки та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів

Йдеться про Наказ Мінфіну "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 08 жовтня 2012 року № 1057" від 05.08.2020 р. № 477 яким затверджені:

- Зміни до Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних.

Тут, зокрема, тепер по тексту поряд із РРО фігурує й ПРРО, також з'явилось визначення контрольної стрічки ПРРО. Крім того у п. 2.4 Вимог зазначено, що ПРРО має забезпечувати:

-створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;

-під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу.

ПРРО забезпечує постійний контроль щодо відновлення та наявності зв'язку ПРРО з фіскальним сервером контролюючого органу для передачі пакета даних встановленого формату та змісту, передачу такого пакета даних після відновлення зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу в момент виходу ПРРО з режиму офлайн (п. 3.4 Вимог) ;

- Зміни до Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби.

Текст цього Порядку також доповнено ПРРО. Крім того в новій редакції викладені:

а) розд. IV "Центр керування, маршрутизації та моніторингу;

б) розд. V "Центр ініціалізації модулів безпеки РРО";

в) розд. VI. "Фіскальний сервер контролюючого органу";

- Порядок функціонування Системи обліку даних реєстраторів розрахункових операцій.

Це новий Порядок, завдяки якому, зокрема, з 1 січня 2021 року буде реалізований механізм кешбеку. Якщо, звісно, нічого не зміниться.

Коментований Наказ Мінфіну № 477 набирає чинності з дня опублікування, що відбудеться 24.11.2020 р.

На цю тему будуть корисними матеріали видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

- "Програмні РРО: працюємо за порядками Мінфіну";

- "Серпневі РРО-новації: готуймось до оновлених штрафів".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини