Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Якими будуть штрафні санкції для платника, який вчасно не утримав податок на репатріацію

20 листопада 2020, 16:20
650
0
Реклама

Податківці застерігають: якщо вони встановлять неутримання та/або несплату до бюджету одночасно з виплатою доходів нерезиденту податку з таких доходів, то платнику загрожує відповідальність у вигляді штрафу, передбаченого ст. 127 ПКУ, та нараховується пеня відповідно до ст. 129 ПКУ.

Нагадаємо: нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного ДПС за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов'язання, визначеного ПКУ (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження) (пп. 129.1.1 ПКУ).

Джерело: роз'яснення з категорії 102.22 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

На цю тему корисною буде, зокрема стаття видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН: "Розбираємо Закон № 466 по кісточках: змінені з 2021 року штрафи за несплату податків".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини