Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Документування витрат ФОП — на чому наполягають податківці

26 листопада 2020, 09:30
14017
0
Реклама

У виборі виду договору із контрагентами підприємці абсолютно вільні - в межах відповіді на запит запевнили у податковому відомстві. При укладенні договорів слід орієнуватися на сутність господарських відносин в кожному конкретному випадку.

Зокрема, якщо мова йдеться про надання послуг з ремонту обладнання зв'язку (КВЕД 95.12) і при цьому до вартості включено вартість матеріалів, що підлягають заміні - це не слід трактувати як продаж товару.

Продажем буде рахуватися реалізація запасних частин та матеріалів без надання власне послуг з ремонту.

Докладніше про підтвердні документи у підприємця на спрощеній системі можна дізнатися з матеріалу модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть скористатися ТЕСТОВИМ доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: ІПК ДПСУ від 27.08.2020 р. № 3591/ІПК/99-00-04-05-03-09

Ефективне управління бізнесом можливе з LIGA360: ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі всіх законодавчих змін, що стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнатися більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини