Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Медпрацівникам закладів освіти доплачуватимуть за роботу в карантин

30 листопада 2020, 11:10
5632
0
Реклама

МОН пропонує доплачувати 20% до тарифного окладу за ЄТС за роботу у несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я медпрацівникам закладів освіти державної і комунальної форм власності. Доплату можуть встановити, починаючи із 1 грудня 2020 року і до завершення карантину.

Відповідний проект постанови КМУ подали на погодження до СПО профспілок.

Пояснюють таке рішення тим, що освітній процес в країні має здійснюватися і в період поширення СОVID-19, а у закладах охорони здоров'я продовжується медична реформа, яка не передбачає забезпечення медичним обслуговуванням закладів освіти (як це передбачено діючим законодавством). Тому оплата праці медичних працівників, посади яких передбачені у штатних розписах закладів освіти, залишається на дуже низькому рівні.

Мізерні зарплати медпрацівників у закладах освіти призводить до їх масового звільнення і, як наслідок, заклади освіти втрачають можливість дотримуватись державних гарантій здобувачам освіти щодо медичного обслуговування учнів, студентів, слухачів.

Коли часу обмаль - вкрай необхідно тримати в фокусі найголовніше. Отримайте доступ до рішення LIGA360: Бухгалтер і перевіряйте контрагентів, звітуйтеся онлайн, читайте аналітичні матеріали та отримуйте автоматичні сповіщення про зміни в законодавстві.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини