Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бюджетникам заборонили попередню оплату на час карантину — постанова діє із 9 грудня

9 грудня 2020, 13:10
22146
0
Реклама

9 грудня 2020 року в газеті "Урядовий кур'єр" опублікована постанова КМУ від 02.12.2020 р. № 1198, яка вносить зміни до умов здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

Додатково вона встановлює, що на період карантину, встановленого КМУ для боротьби із COVID-19, попередня оплата товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, здійснюється розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів з урахуванням особливостей, визначених постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 641.

Водночас до постанови № 641 вписали заборону на період дії карантину здійснювати розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, а Державній казначейській службі здійснювати відповідні платежі.

Виключення становлять випадки, коли предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, необхідні для боротьби із COVID-19, перелік яких затверджено постановою КМУ від 20.03.2020 р. № 225, а також для виконання бюджетних програм, коди програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету яких відповідають кодам функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0710 - 0763 згідно із законом про Держбюджет України на відповідний бюджетний період.

Коли часу обмаль - вкрай необхідно тримати в фокусі найголовніше. Отримайте доступ до рішення LIGA360: Бухгалтер і перевіряйте контрагентів, звітуйтеся онлайн, читайте аналітичні матеріали та отримуйте автоматичні сповіщення про зміни в законодавстві.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини