Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держстат пояснив нюанси заповнення у 2021 році нового звіту про борги по зарплаті

Реклама

Починаючи із звітного періоду - січень 2021 року - подається нова статистична форма звітності № 3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці".

Її затверджено наказом Держстату від 21.07.2020 р. № 222. Вперше такий звіт подають юридичні особи територіальному органу Держстату до 7 лютого 2021 року.

Наразі в Альбомі статзвітності на 2021 рік міститься роз'яснення Держстату від 12.08.2020 р. щодо форми державного статистичного спостереження№ 3-борг (місячна).

Показники форми № 3-борг включають дані щодо юросіб про суми невиплачених нарахувань з оплати праці, кількість працівників, яким заборгували ці виплати, про суми невиплаченої допомоги з тимчасової втрати працездатності.

Також форма № 3-борг містить пояснення щодо основної причини відхилення суми заборгованості за розрахунками з оплати праці більше чи менше 25% порівняно з попереднім періодом.

При відсутності на підприємстві, установі, організації заборгованості з виплати зарплати та виплат у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності у розділі 1 рядок 2000 містить позначку "v", а всі інші рядки форми не містять даних.

Швидка допомога бухгалтеру з питань подання звітності - це Liga:Report. Спробуйте онлайн-сервіс та переконайтеся як просто звітувати будь-де та будь-коли. Вигідна ціна для юридичних осіб та жодних доплат за модулі. Отримайте тестовий доступ вже сьогодні.

Також Держстат проінформував про зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2021 рік.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини