Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Коли за помилки у податковій звітності не застосовують фінансові санкції — ДПС

Реклама

В ДПС пояснили, що при виявленні помилок в податковій звітності, які не призвели до заниження податкових зобов'язань фінансова відповідальність не настане, оскільки такого просто не передбачено нормами ПКУ.

Але такі дії контролери вважають наданням недостовірної інформації чи перекрученням показників податкового обліку і тому підпадають під дію ст. 163 прим. 1 КУпАП. Нею встановлено, що порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 85 до 170 грн. За повторне порушення протягом року розмір санкції більший - від 170 до 255 грн.

Як саме правильно виправляти виявлені помилки у документах в матеріалі "Фінальні бухгалтерські справи: закриваємо рік на підприємстві" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку на та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 132.03 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини