Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк відкрив власний інтернет-магазин

5.01.2021, 17:40
1625
0

Оплата можлива виключно в безготівковій формі
Оплата можлива виключно в безготівковій формі

НБУ інформує, що з 4 січня 2021 року нумізматичну продукцію Національного банку (пам'ятні монети України та сувенірна продукція Банкнотно-монетного двору) можна придбати онлайн цілодобово та без вихідних в інтернет-магазині.

Для оформлення покупки необхідно зареєструватися, вказавши свої прізвище та ім'я, а також контактну інформацію. Після цього з'явиться можливість оплатити замовлення платіжною карткою будь-якого банку та оформити доставку. Оплата можлива виключно в безготівковій формі.

Доставку замовлень по всій території України здійснюватимуть логістичні (поштові) компанії. Також для додаткової зручності клієнтів передбачена можливість видачі замовлень у пункті самовивезення.

Щоправда, в той же день повідомлення було доповнено наступною інформацією: "Національний банк тимчасово призупиняє прийом нових замовлень у інтернет-магазині... Нам потрібен час, щоб опрацювати всі замовлення, оновити каталог монет та здійснити певні технічні доналаштування. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазині повідомлятимемо додатково. Для цього знадобиться зовсім небагато часу".

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар