Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Мін’юсті розповіли, де перевірити відкриття щодо особи виконавчого провадження

11.01.2021, 14:00
531
0

Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання, якщо йому надіслано постанову про відкриття провадження
Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання, якщо йому надіслано постанову про відкриття провадження

Департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України розповів, куди звертатися, щоб з'ясувати, чи дійсно відносно вас відкрито виконавче провадження.

Перш за все необхідно звернути увагу на те, що у разі надходження громадянину виклику/вимоги від державного виконавця, це означає те, що стосовно цього громадянина відкрито виконавче провадження.

Так, державний виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, яка надсилається до відома боржнику рекомендованим поштовим відправленням. У постанові про відкриття виконавчого провадження зазначається ідентифікатор для доступу до інформації про виконавче провадження в автоматизованій системі виконавчого провадження.

Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання виконавчого документа, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.

Одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження вносяться відповідні відомості до Єдиного реєстру боржників.

Щоб перевірити, чи внесено такі відомості відносно фізособи, необхідно зайти на сайт реєстру, вказавши його П.І.Б. або реєстраціи?нии? номер обліковоі? картки платника податків. Таким чином будь-яка особа може у зручний для неї час перевірити, чи відкрито стосовно неї виконавче провадження, чи ні.

Також найменування та адреси територіальних органів державної виконавчої служби можна перевірити на офіційному вебсайті Міністерства юстиції в розділі "Структура" в підрозділі "Територіальні органи".

Не дайте рейдерам і шахраям нажитися у період кризи! Поставте свої об'єкти нерухомості на моніторинг у сервісі SMS-Маяк. Сервіс миттєво проінформує про зміни статусу об'єктів нерухомого майна у вигляді сповіщення в особистому кабінеті, sms-повідомлення чи email-листа. Поставити на моніторинг зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар