Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна перенести податкову перевірку на час відпустки або відрядження керівника чи головбуха — ДПС

12.01.2021, 10:35
500
0

Податківці відповідали на запитання платника податків
Податківці відповідали на запитання платника податків

Призначають на посаду, звільняють, оформлюють відпустку працівника або призначають для виконання функцій тимчасово відсутнього працівника згідно наказу чи розпорядження власника або уповноваженого ним органу - відмічають в ГУ ДПС у Луганській області.

У випадку, коли установчі документи не передбачають покладання на іншу особу організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов'язків при відсутності керівника та головного бухгалтера з об'єктивних причин (відпустка, відрядження, лікарняний тощо), тоді відповідними організаційно-розпорядчими документами підприємства тимчасово призначають особу, уповноважену на виконання таких функцій.

Водночас ст. 81 ПКУ не передбачає перенесення термінів документальних планових, позапланових та фактичних перевірок у зв'язку із хворобою, відпусткою або відрядженням посадових осіб юрособи.

Вибирайте сервіс CONTR AGENT, щоб перевірити, чи потрапила ваша компанія в план перевірок контролюючих органів. Купуйте оптимальне рішення для бізнесу.

Також для платників податків в нагоді стане сервіс онлайн-звітності REPORT, який містить актуальні форми та реквізити для сплати податків, шаблони базових первинних документів та підтримку користувачів в чаті. Замовляйте доступ та переконайтеся самі.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар