Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Не повідомили Держпраці про початок будівництва — чекайте на перевірку

12.01.2021, 14:05
753
0

У разі неподання відповідного повідомлення інспектори праці прийдуть на перевірку
У разі неподання відповідного повідомлення інспектори праці прийдуть на перевірку

Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу замовників будівництва на необхідності дотримуватись Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом Мінсоцполітики України 23.06.2017 р. № 1050.

До початку виконання будівельних робіт на будівельному майданчику має бути план з охорони праці з урахуванням вимог державних будівельних норм ДБН А.3.2-2-2009 "Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві".

Замовник або керівник будівництва зобов'язаний не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт направити територіальному органу Держпраці попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком 2 до Мінімальних вимог в одному із таких випадків:

- якщо передбачена тривалість будівельних робіт перевищує 30 робочих днів і на будівельних роботах одночасно буде зайнято понад 20 працівників та фізичних осіб;

- якщо планований обсяг виконання будівельних робіт перевищує 500 людино-днів.

Якщо суб?єкта господарювання не подасть попередню інформацію про виконання будівельних робіт до територіального органу Держпраці, тоді його обов`язково включать до плану перевірок Держпраці на 2022 рік.

У 2021 році більше 21 тисяч підприємств перевірять інспектори з праці.

Аналітика від ЛІГА:ЗАКОН, правова підтримка, персональні консультації та подання звітності. Усе це ми об'єднали в комплексному рішенні LIGA360: Бухгалтер. Працюйте продуктивно - замовляйте доступ вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар