Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС повідомила, що продаж єдинником товарів з РРО в одній точці зобов'язує його застосовувати РРО в усіх точках

14.01.2021, 09:50
374
0

Протягом 2021 року РРО чи ПРРО застосовують платники єдиного податку ІІ-ІV груп, які продають складні побутові товари, ліки, ювелірку
Протягом 2021 року РРО чи ПРРО застосовують платники єдиного податку ІІ-ІV груп, які продають складні побутові товари, ліки, ювелірку

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що якщо ФОП - єдинник здійснює роздрібну торгівлю пива, сидру, пері (без додання спирту), то застосування РРО або ПРРО, або РК та КОРО для такого платника є обов'язковим, при цьому зазначені операції проводяться за наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (крім столових вин).

Якщо ФОП - платник єдиного податку ІІ-ІV груп здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення та/або роздрібний продаж пива, сидру, пері (без додання спирту) та столових вин лише в одній із господарських одиниць, то такий ФОП зобов'язаний проводити розрахункові операції за однаковим порядком на усіх структурних підрозділах, зокрема, застосовувати РРО або ПРРО, або РК та КОРО на всіх інших господарських одиницях незалежно від асортименту товарів, оскільки законодавством передбачені вимоги до платника податків - суб'єкта господарювання, а не до його структурних підрозділів.

Радимо ознайомитися з матеріалом "Зміни для ФОПів у 2021 році: ЄСВ, єдиний податок, РРО" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом або придбайте бухгалтерський cервіс "Інтербух".

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360:Бухгалтер. Отримайте доступ, щоб працювати легко та швидко.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар