Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як отримання допомоги у 8000 грн впливає на діяльність ФОП під час карантину — ДПС

16.01.2021, 08:20
12365
0

Постанова КМУ № 1236 обмежує на час локдауну певні види підприємницької діяльності, але чи впливає на це отримання допомоги?
Постанова КМУ № 1236 обмежує на час локдауну певні види підприємницької діяльності, але чи впливає на це отримання допомоги?

ГУ ДПС у Львівській області розглянуло питання, чи може ФОП здійснювати діяльність під час локдауну (посиленого карантину), якщо така особа отримала допомогу за програмою "Допомога ФОПам і працівникам - 8000 грн". На думку податківців, при отриманні зазначеної допомоги відсутня передумова повного зупинення бізнесу підприємцем з 8 по 24 січня 2021 року.

Отже, якщо постановою Кабінету Міністрів №1236 обмежувальні заходи щодо певного виду діяльності не передбачено, то фізична особа - підприємець має право отримувати доходи від такої діяльності попри одержання державної фінансової підтримки.

Обов'язково зверніть увагу на наступні публікації:

- "Карантинні допомоги застрахованим особам, ФОП та юрособам: як і коли отримати";

- "Допомога по частковому безробіттю: що змінив Закон № 1030";

- "Карантин-2020: що потрібно знати бухгалтеру".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть замовити доступом та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар