Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перевантажувати харчові продукти з однієї машини на іншу можна лише за суворими правилами

15 січня 2021, 15:20
571
0
Реклама

Мінекономіки наказом від 13.10.2020 р. № 2043 затвердило Порядок перевантаження вантажу з продуктами у випадку виходу з ладу транспортного засобу або неможливості його використання з інших поважних причин, що зумовлює необхідність перевантаження продуктів на інший транспортний засіб.

Варто нагадати, що згідно з п. 2 ч. 3 ст. 48 Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин" вантаж з продуктами, що ввозиться на територію України автомобільним транспортом, після залишення прикордонного посту повинен переміщуватися без розвантаження або поділу. Під час переміщення не дозволяється жодних дій з вантажем із продуктами, крім випадків виходу з ладу транспортного засобу або неможливості його використання з інших поважних причин. Таке перевантаження здійснюється під наглядом державного ветеринарного інспектора.

Згідно з п. 5 Порядку перевантаження вантажу з продуктами не потребує нагляду державного ветеринарного інспектора, якщо перевантаження вантажу з продуктами може бути здійснене без порушення митних пломб та інших засобів забезпечення ідентифікації вантажу з продуктами.

Для перевантаження вантажу з продуктами особа, відповідальна за вантаж із продуктами, або перевізник повинні звернутись до найближчого митного органу для отримання дозволу.

За результатами перевантаження вантажу з продуктами внаслідок виходу з ладу транспортного засобу або неможливості його подальшого використання з інших поважних причин, державний ветеринарний інспектор складає акт перевантаження вантажу.

Ефективне управління бізнесом можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе бути в курсі всіх законодавчих змін та забезпечить надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнайтеся більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини