Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Міністр охорони здоров’я повідомив, чи повернуться на навчання молодші класи до закінчення локдауну

16.01.2021, 15:15
988
0

Протягом посилених карантинних обмежень учні перебувають на дистанційному навчанні
Протягом посилених карантинних обмежень учні перебувають на дистанційному навчанні

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу закликав лідерів місцевого самоврядування не спекулювати на темі дистанційного навчання і відвідування навчальних закладів. Протягом посилених карантинних обмежень учні перебувають на дистанційному навчанні.

“Я рекомендую усім представникам місцевого самоврядування спершу поцікавитися законами епідеміології, а потім рекомендувати зміни до карантинних обмежень, зокрема, завчасне припинення дистанційного навчання і повернення до звичного освітнього процесу. Усі рішення щодо карантинних обмежень приймаються МОЗ, виключно спираючись на закони епідеміології та думку провідних лікарів-епідеміологів, а також інфекціоністів України. Тому на період дії посилених карантинних обмежень, тобто до 25 січня, відвідування закладів загальної освіти призупинено”, - зазначив очільник МОЗ.

Раніше про те, як працюватимуть школи під час локдауну з 8 по 24 січня 2021 року, інформував офіційний лист МОН.

Як відомо, урядом затверджено продовження карантину до 28 лютого 2021 року. Що стосується посилених карантинних обмежень, вони діють з 8 до 25 січня. Жодних змін щодо термінів Кабінетом Міністрів України не вносилися.

Для того, щоб уникнути впливу інформаційного шуму і вчасно приймати рішення щодо контролю вашої репутації, використовуйте систему медіамоніторингу Semantrum. Автоматичний моніторинг всіх онлайн та традиційних ЗМІ, інтернет-простору та соцмереж. Замовте доступ до системи Semantrum.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар