Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На посади прийнятих під час карантину державних службовців оголосять конкурси — прийнято закон

5.02.2021, 11:45
2931
0

Цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування
Цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби" (законопроект № 4531). Проектом пропонується внести зміни до низки законів в частині відміни додаткових підстав припинення державної служби окремих державних службовців за ініціативою суб'єкта призначення.

Планують встановити, що конкурси на посади, що обіймають особи, з якими до набрання чинності цим Законом укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину, установленого КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, оголошуються:

- на посади державної служби категорії "А" - протягом чотирьох місяців з дня набрання чинності цим Законом;

- на посади державної служби категорій "Б" та "В" - протягом дев'яти місяців з дня набрання чинності цим Законом.

Контракти про проходження державної служби на період дії карантину, установленого КМУ з метою запобігання поширенню коронавіруса, укладені до набрання чинності цим Законом, будуть діяти до призначення на посаду державної служби особи за результатами конкурсу, але не більше:

- для посад державної служби категорії "А" - п'яти місяців з дня набрання чинності цим Законом;

- для посад державної служби категорій "Б" та "В" - протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом.

Законопроектом також з метою економії матеріальних та людських ресурсів пропонується встановити, що спеціальна перевірка, встановлена статтею 56 Закону України "Про запобігання корупції", не проводиться стосовно осіб, які призначаються на посади державної служби або в органах місцевого самоврядування не пізніше наступного робочого дня після припинення дії контракту про проходження ними державної служби на період дії карантину, за умови що стосовно таких осіб вже проводилася спеціальна перевірка під час укладання відповідного контракту.

Як не помилитися з даними контрагентів? З рішенням Liga360:Бухгалтер! Перевіряйте постачальників, клієнтів, замовників. Легко дізнавайтесь код ЄДРПОУ, адресу реєстрації, статус платника ПДВ. Щоб скористатись усіма перевагами Liga360 для бухгалтерів - замовте тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар