Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомогу по частковому безробіттю отримає малий та середній бізнес під час будь-якого карантину

5.02.2021, 13:50
919
0

Ухвалено зміни до Закону України "Про зайнятість населення"
Ухвалено зміни до Закону України "Про зайнятість населення"

ВРУ прийняла в цілому Закон України "Про внесення змін до статті 471 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб".

Допомогу по частковому безробіттю будуть надавати у всіх випадках запровадження КМУ карантину для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб, а не лише при епідемії COVID-19.

Як видно із тексту ухваленого законопроекту № 3010а, суму допомогу по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації надаватимуть роботодавцям, у т. ч. ФОП, які є застрахованими особами, із числа суб'єктів малого та середнього підприємництва. Її виплачуватимуть з першого дня скорочення тривалості робочого часу особи у межах строку зупинення (скорочення) діяльності, але не більше строку, визначеного порядком надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, затвердженим КМУ.

Ознайомтесь зі статтею "Допомога по частковому безробіттю: що змінив Закон № 1030" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Також Уряд спростив порядок отримання допомоги по частковому безробіттю.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар