Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держстат оновив популярний сервіс для бізнесу

Реклама

На сайті Держстату в тестовому режимі працює оновлений сервіс "Пошук за кодом ЄДРПОУ".

Він дозволяє суб'єкту господарювання ввести ідентифікаційний код суб'єкта ЄДРПОУ та отримати в результаті перелік статистичних форм, які йому треба подавати.

Оновлення переліку здійснюють щомісячно (останнє оновлення сервісу - 08.02.2021 року). Тож упродовж року до переліку форм можуть уноситися зміни.

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360: Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Окрім того респондентів можуть залучати до спостережень і анкетних опитувань, які не зазначені в переліку, про що їх буде повідомлено додатково.

Зверніть увагу, що фінансову звітність на адресу органів державної статистики мають подавати усі респонденти-юридичні особи.

Як не пропустити змін у підготовці фінансової звітності за міжнародними стандартами? З новим інструментом від LIGA360: Спеціаліст з МСФЗ. Збирайте всю повноту експертних думок щодо профільних тем, налаштуйте персональну стрічку новин, слідкуйте за змінами законодавства, переглядайте аналітику. А ще LIGA360 надасть доступ до офіційних перекладів МСФЗ та МСБО від Мінфіну із коментарями. Замовляйте доступ за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини