Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Куди сплачувати акциз та подавати декларацію у разі торгівлі в декількох населених пунктах громади

1.03.2021, 17:35
290
0

СГ торгує підакцизними товарами на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ
СГ торгує підакцизними товарами на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ

В світлі адміністративно-територіальної реформи у ДПС розповіли про те, до якого контролюючого органу повинен подавати податкові декларації акцизного податку та куди сплачувати акцизний податок (на рахунки органів місцевого самоврядування чи на рахунок ОТГ) СГ роздрібної торгівлі, який має пункти продажу на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ.

Так, суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що має один або декілька пунктів продажу на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (один код КОАТУУ) та обслуговуються в одному контролюючому органі складає та подає Декларацію та заповнює один Додаток 6 до Декларації відповідно до цього КОАТУУ.

Суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що має декілька пунктів продажу на території декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (різні коди КОАТУУ) та обслуговуються в різних контролюючих органах складає та подає Декларацію до кожного контролюючого органу та заповнює додаток 6 до Декларації окремо за кожним КОАТУУ.

Суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що має декілька пунктів продажу на території декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ (різні коди КОАТУУ) та обслуговуються в одному контролюючому органі складає та подає одну Декларацію з кількістю Додатків 6, що відповідає кількості кодів КОАТУУ.

У разі об'єднання в поточному році сільських, селищних, міських рад в ОТГ, сплата акцизного податку СГ роздрібної торгівлі, який має пункти продажу на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу ОТГ, здійснюється на рахунки, відкриті Казначейством сільським, селищним, міським радам, а з нового бюджетного року - на рахунок, відкритий Казначейством ОТГ.

Докладніше про зміни в оподаткуванні акцизом - в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН "Новації Закону № 1117: акцизний податок".

Для отримання доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, іншим документам та інструментам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 114.07 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).


Увійдіть, щоб залишити коментар