Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уникнути блокування податкових накладних можна, подавши таблицю даних — ДПС

3.03.2021, 15:40
517
0

Податківці радять завчасно подати необхідні документи
Податківці радять завчасно подати необхідні документи

Аби уникнути зупинки реєстрації ПН/РК в ЄРПН податківці радять завчасно подавати Таблицю.

Зокрема, слід поінформувати контролерів про такі аспекти діяльності платника:

• види економічної діяльності відповідно до КВЕД ДК 009:2010;

• коди товарів згідно з УКТЗЕД;

• коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010.

Одночасне заповнення граф щодо придбання (отримання) і постачання/надання товарів/послуг в одному рядку Таблиці не допускається.

Після подання таблиці даних платника податку, та в подальшому при складанні ПН/РК, коди товарів згідно з УКТЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП мають відповідати тим, які зазначені в поданій Таблиці.

Отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося, не позбавляє платника податку права навести у Таблиці інформацію щодо товарів, відносно яких вона отримана.

Таблиця подається в електронному вигляді (код форми - J1312303) з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. Обов'язковою умовою є формат *.pdf файлу з поясненнями, розміром не більше 2 МБ.

Таблиця подана до контролюючого органу підлягає розгляду протягом 5 робочих днів для прийняття рішення про врахування/не врахування такої таблиці. У разі відповідності таблиці всім вимогам вона враховується автоматично.

Подавати Таблицю з кожною квитанцією про зупинення реєстрації в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, платнику податків не потрібно.

Також звертають увагу, що подання Таблиці не дає можливості здійснити реєстрацію ПН/РК, реєстрацію яких зупинено в ЄРПН раніше.

Докладніше про це читайте в матеріалі "Таблиця даних для розблокування ПН/РК" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом або придбайте бухгалтерський cервіс "Інтербух".

Джерело: роз'яснення ДПС у Хмельницькій області.


Увійдіть, щоб залишити коментар