Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС пояснила, чи достатньо роздруківки електронного квитка для відшкодування витрат

9.03.2021, 17:10
1015
0

Як підтвердити транспортні витрати у відряджені
Як підтвердити транспортні витрати у відряджені

За загальним правилом, при використанні електронного авіаквитка підставою для відшкодування витрат на його придбання є такий пакет документів:

оригінал розрахункового або платіжного документа, що підтверджує здійснення розрахункової операції у готівковій чи безготівковій формі (платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера);

роздрук на папері частини електронного авіаквитка із вказаним маршрутом (маршрут/квитанція);

оригінали відривної частини посадкових талонів пасажира або роздрукований на паперовому носії електронний посадковий талон, отриманий у разі онлайн-реєстрації на авіарейс.

При використанні електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу - роздрукований на паперовому носії перевізний документ.

У разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) - роздрукований на паперовому носії документ на послуги.

При здійсненні Інтернет-замовлення проїзних документів на автобусні пасажирські перевезення підставою для відшкодування витрат на придбання електронного квитка є роздрукований на паперовому носії проїзний документ.

Докладніше на цю тему читайте в статті "Дозволені витрати у відрядженні й підтвердні документи" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом або придбайте бухгалтерський cервіс "Інтербух".

Джерело: роз'яснення ДПС у Тернопільській області.


Увійдіть, щоб залишити коментар