Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна сплачувати податки на інші рахунки при обранні платником єдиного рахунку — ДПС

24.03.2021, 17:10
178
0

За вказаних обставин сплату на інші рахунки податківці вважають помилковим перерахуванням
За вказаних обставин сплату на інші рахунки податківці вважають помилковим перерахуванням

Податківці стверджують, що під час використання єдиного рахунка для сплати грошових зобов'язань платник не має права сплачувати кошти на інші рахунки Держказначейства.

Якщо ж так трапилося, що платник податків, який обрав єдиний рахунок для сплати податків, все ж таки сплатив кошти на інші рахунки наперекір правилу, прописаному у абз. 1 п. 9 Порядку № 321, то таку операцію розцінять як помилково сплачені грошові зобов'язання. Окрім того останні підлягають поверненню у порядку, визначеному ст. 43 ПКУ.

Оцініть переваги професійного рішення Liga360 для бухгалтерів. Контролюйте звітність, сплату податків, економте час на пошук типових договорів і форм, слідкуйте за змінами законодавства. Вирішуйте будь-які робочі завдання з модулем “Ситуації для бухгалтера” та консультаціями експертів. Тестовий доступ до Liga360: Бухгалтер можна замовити тут.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 129.04 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків з усіх напрямків податкового законодавства читайте в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар