Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 6 квітня іспит на водійські права складають за новими екзаменаційними білетами

6.04.2021, 13:20
3596
0

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій
Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій

Головний сервісний центр МВС повідомив, що актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв. Тому з 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за оновленими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений у на сайті центру.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі - усунуті.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів і співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. Ця оригінальна IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди та містить персональні набори інструментів і зручні внутрішні комунікації для роботи бухгалтерів, юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR. Дізнайтеся більше.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар