Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Керівник Нацполіції попередив підприємців про відповідальність за порушення карантину

7.04.2021, 10:50
1886
1

Тривалість жорсткого локдауну залежить від дотримання кожним правил гігієни та чинного законодавства — керівник НПУ
Тривалість жорсткого локдауну залежить від дотримання кожним правил гігієни та чинного законодавства — керівник НПУ

Введення посиленого локдауну - вимога часу. Про це заявив керівник Національної поліції України Ігор Клименко. За його словами, "окремої уваги заслуговують деякі підприємці, які не реагують на заборону працювати в період локдауну. Якщо думаєте, що найхитріші, то ви помиляєтесь. Всі ваші порушення поліція фіксує. Дякую небайдужим громадянам, які повідомляють нас про роботу закладів дозвілля, харчування, торгівлі… Щодня більше 1200 рейдових груп перевіряють дотримання карантину суб'єктами господарювання. Але інколи не всюди встигаємо, тож допомога громадськості дуже важлива".

За словами головного поліцейського, минулого тижня складено 1881 адмінпротокол за порушення правил щодо карантину людей (всього з початку карантину - 85982 адмінпротоколи). Було винесено 11044 адмінпостанови за неносіння масок чи респіраторів (всього - 200073 адмінпостанови). Також перевірено 72387 суб'єктів господарювання. Виявлено 1095 порушень, припинено роботу 136 закладів (з них 72 - заклади дозвілля, 64 - харчування).

Перевіряйте, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, за допомогою сервісу CONTR AGENT, для якого можна оформити заявку на тестовий доступ. Тут можна легко налаштувати моніторинг компаній та ФОПів і отримувати email-сповіщення про оновлення їхніх реквізитів, нове керівництво, відкриття щодо них судових справ. А ще тут можна переглянути історію змін для 6,5 млн юросіб та ФОПів. Придбайте CONTR AGENT прямо сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар