Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Покроковий алгоритм уточнення реквізиту "Призначення платежу" платіжки на сплату коштів на єдиний рахунок

Реклама

В ГУ ДПС у Харківській області нагадують, що чіткий механізм перерахування коштів з єдиного рахунку на бюджетні/не бюджетні рахунки описаний в Порядку функціонування єдиного рахунка, затвердженого постановою КМУ від 29.04.2020 р. № 321.

При формуванні розрахункових документів треба заповнювати усі 14 обов'язкових полів реквізиту "Призначення платежу", розділених між собою знаком ";", кожне з яких містить належну інформацію або знак ";" як ознаку наявності відповідного поля у разі, коли таке поле не підлягає заповненню - останнє з 14-ти полів завжди містить знак "#".

Водночас за коштами, які є помилково сплаченими грошовими зобов'язаннями, ДПС не пізніше наступного робочого дня з дня зарахування таких коштів на єдиний рахунок надсилає платнику через електронний кабінет повідомлення про виявлені помилки чи розбіжності за таким розрахунковим документом.

Платник не пізніше наступного робочого дня після отримання від ДПС повідомлення про виявлені помилки чи розбіжності за таким розрахунковим документом визначає через електронний кабінет належність платежу відповідному одержувачу.

Якщо платник протягом зазначеного строку не визначив належність платежу відповідному одержувачу, тоді інформація з розрахункового документа вважається інформацією без визначення належності платежу відповідному одержувачу і суми такого платежу включає ДПС до реєстру платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника у складі зведеного реєстру платежів з єдиного рахунка з урахуванням черговості сплати.

Покроковий опис уточнення платниками реквізиту "Призначення платежу" розрахункового документу на переказ коштів на єдиний рахунок в ІТС "Електронний кабінет":

Крок 1. Вибрати у вкладці "Вхідні/Вихідні документи" документ "Повідомлення про помилки в "Призначенні платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" за формою J/F1407201. Увійти до вкладки "Єдиний рахунок"/"Журнал повідомлень про помилки в "Призначенні платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок".

Крок 2. Заповнити документ "Уточнення даних "Призначення платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" за формою J/F1307301 шляхом зазначення належності платежу відповідному одержувачу не пізніше наступного робочого дня після отримання "Повідомлення про помилки в "Призначенні платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" за формою J/F1407201.

Крок 3. Підписати документ "Уточнення даних "Призначення платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" за формою J/F1307301 та відправити до ДПС.

Крок 4. Отримати квитанцію № 2 до документу "Уточнення даних "Призначення платежу" платіжного документу на сплату коштів на єдиний рахунок" за формою J/F1307301 з результатом обробки про його успішне прийняття ДПС.

Для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Подавайте звітність в пару кліків з Liga360: Бухгалтер. Актуальні форми звітів до держорганів, автоперевірка помилок та експертна аналітика. Вам допоможуть алгоритми заповнення з посиланнями на нормативно-правові акти для кожного звіту. Замовте Liga360 сьогодні й позбавте себе рутини.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини