Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Код КОАТУУ в об’єднаній звітності показують навіть за відсутності відокремлених підрозділів

20.04.2021, 15:35
3538
0

Пояснення від податківців
Пояснення від податківців

Із 1 квітня 2021 року стартувала подача податковими агентами вперше оновленого податкового розрахунку, в якому показують суми нарахованого ПДФО, військового збору та ЄСВ (далі - Розрахунок), затвердженого наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773.

Тому на адресу ДПС надходять питання щодо заповнення нової об'єднаної звітності. Серед них - чи заповнювати рядок 032 Розрахунку та рядок 032 додатка 4ДФ до Розрахунку ФОП або юрособою, яка не має відокремлених підрозділів?

В рядку 032 "Кодифікатор адміністративно - територіальних одиниць та територій територіальних громад" заголовної частини Розрахунку вказують код Кодифікатора адміністративно - територіальних одиниць та територій територіальних громад за місцезнаходженням платника ПДФО або його відокремленого підрозділу, якщо Розрахунок подає податковий агент за його відокремлений підрозділ.

Також зазначений рядок 032 є в додатку 4ДФ до Розрахунку, у якому вказують Кодифікатор адміністративно - територіальних одиниць та територій територіальних громад за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо Розрахунок подають за відокремлений підрозділ.

Тому ФОП або юрособа, яка не має відокремлених підрозділів при поданні Розрахунку заповнює рядок 032 Розрахунку та рядок 032 додатка 4ДФ до Розрахунку, у яких зазначає код органу самоврядування, який є адміністративним центром територіальної громади (за Кодифікатором адміністративно - територіальних одиниць та територій територіальних громад) за своїм місцезнаходженням.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 103.25 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Раніше ДПС пояснила один із нюансів заповнення об'єднаної звітності за відокремлений підрозділ.

Подавати звітність, контролювати своєчасність і повноту сплати податків до бюджету та відслідковувати всі податкові зміни просто з рішенням LIGA360: Бухгалтер. Отримайте тестовий доступ, щоб працювати легко та швидко.

Також ДПС вимагає подавати "порожні" додатки до об'єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар