Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Головний санітарний лікар повідомив стосовно локдауну на Великодні свята

23.04.2021, 09:35
1928
1

На травневі та великодні свята відбувається масова міграція населення, і ключовим є дотримання протиепідемічних норм
На травневі та великодні свята відбувається масова міграція населення, і ключовим є дотримання протиепідемічних норм

Міністерство охорони здоров'я не планує запроваджувати посилені карантинні обмеження на Великодні свята на початку травня. Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Зараз він [локдаун] не планується. Ми в понеділок мали селектор з Президентом, де Прем'єр-міністр говорив, що на цьому тижні відбудеться зустріч Всеукраїнської ради церков, ще додатково будуть пропрацьовані алгоритми, які вже розроблені МОЗ, щоб у храмах все відбувалося згідно з протиепідемічними нормами", - зазначив посадовець.

За його словами, МОЗ рекомендує людям похилого віку людям з хронічними хворобами утриматися від відвідування храмів, а страви і продукти освячувати ззовні храму. Також МОЗ рекомендує, щоб до храму на Великдень йшов хтось один із домогоподарства на церемонію освячення паски.

Ляшко нагадав, що зараз відбувається стабілізація захворюваності, упродовж останніх 2-3 тижнів не спостерігається тенденція до зростання кількості випадків інфікувань, кількості госпіталізацій. За його словами, на травневі та великодні свята відбувається масова міграція населення, і ключовим є дотримання протиепідемічних норм з тим, щоб не було подальших спалахів хвороби.

Більше інформації про те, як бізнесу попередити наслідки кризової ситуації, отримуйте у системах ЛІГА:ЗАКОН. Обирайте те, що потрібно саме Вашому бізнесу, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте зважені рішення вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар