Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Який алгоритм отримання витягу з Реєстру єдинників для юросіб 3 групи

29.04.2021, 11:50
418
0

Витяг можна отримати в електронному вигляді
Витяг можна отримати в електронному вигляді

Податківці пояснили, як юрособам - платникам ЄП третьої групи отримати витяг з реєстру платників ЄП та який строк дії такого витягу.

Платник ЄП може безоплатно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у т. ч. в електронному вигляді) витяг з реєстру платників ЄП (п. 299.9 ПКУ).

Форма запиту про отримання витягу з реєстру платників ЄП (далі - Запит) та форма Витягу затверджені наказом Міфіну від 16.07.2019 р. № 308.

У формі Запиту проставляють відмітку у полі "Спосіб отримання витягу": безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді. Електронні форми Запиту представлені за ідентифікатором J1302101 (для юридичних осіб) та Витягу - за ідентифікатором J1402101 (для юридичних осіб).

Витягу надають в строк, що не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження Запиту, а для суб'єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, - двох робочих днів з дня надходження Запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 108.05 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Ознайомтеся зі статтею "Повернення єдинником раніше отриманого авансу: облік і звітність" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух". Скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом або придбайте бухгалтерський cервіс "Інтербух".

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар