Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На 5 років продовжили експортне мито на брухт чорних металів

Реклама

Президент України підписав Закон України "Про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку" від 27.04.2021 р. № 1419-ІХ.

Тож продовжено ще на п'ять років - до 15 вересня 2026 року термін дії ставки вивізного (експортного) мита 58 євро за тонну на відходи та брухт чорних металів.

Закон створює умови аби не допустити дефіцит брухту чорних металів в Україні, що сприятиме безперебійній роботі металургійної промисловості, збереженню робочих місць та збільшенню податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Також документ сприятиме зниженню викидів парникових газів у атмосферу, адже кожна тонна повторно використаного металобрухту економить 1,5 т CO2, 1,4 т залізної руди та 740 кг вугілля. Переробка брухту на сталь потребує лише 1/3 затрат енергії порівняно з виробництвом сталі з первинної сировини.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

Щоб не пропустити інформацію про прийняття змін законодавства або появу роз'яснень по вашій темі - скористайтеся комплексним рішення для бухгалтера LIGA360. Спробуйте зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини