Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спецрахунки для тепловиків закривають із 1 жовтня — рішення Уряду

Реклама

Як повідомили в Мінрегіоні, до 20 травня 2021 року на НАК "Нафтогаз України" були покладені спеціальні обов'язки постачати природний газ виробникам теплової енергії.

Тепер відбувається перехід підприємств теплопостачання на ринкові умови придбання природного газу. Тому з 20.05.2021 року для постачальника, на якого покладають спеціальні обов'язки, зникли і підстави для дії Постанови № 217, яка фактично забезпечувала розрахунки з таким постачальником.

З огляду на це, Уряд прийняв постанову від 26.05.2021 р. № 520, якою скасовано дію Постанови № 217.

Починаючи із 27.05.2021 Тож поточні рахунки із спецрежимом використання, відкриті теплопостачальними та/або теплогенеруючими організаціями та їх структурними підрозділами для зарахування коштів, що надходять за спожиту теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води за всіма категоріями споживачів, будуть діяти до 1 жовтня 2021 року.

року кошти, що надходять на вказані спецрахунки до моменту закриття таких рахунків та інформування споживачів про реквізити інших рахунків, перераховують в день надходження уповноважені банки на поточні рахунки таких організацій в повному обсязі.

Контролюйте звітність, сплату податків, економте час на пошук типових договорів і форм, слідкуйте за змінами законодавства з Liga360:Бухгалтер - замовте тестовий доступ тут.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини