Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи може єдинник першої групи продавати сертифікат на власні послуги – ДПС

Реклама

До податківців звернувся єдинник першої групи, власник салону-перукарні, із запитом: чи має він право продавати подарункові сертифікати із зазначенням переліку і вартості своїх послуг, а потім надавати власнику сертифіката такі послуги.

ДПС у відповіді вказала, що продаж подарункових сертифікатів вважається видом послуги. А всі дозволені види послуг, які може надавати єдинник першої групи, перелічені в п. 291.7 ПКУ. У цьому переліку відсутній такий вид послуг як продаж подарункових сертифікатів для надання перукарських послуг пред'явнику сертифіката. Таким чином, здійснюючи такий продаж, ФОП - платник єдиного податку порушує умови перебування на першій групі платника єдиного податку.

За порушення умов перебування, платник повинен перейти на сплату інших податків і зборів - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому здійснювалася така діяльність (абз. 9 пп. 298.2.3 ПКУ).

Джерело: ІПК ДПС від 20.04.2021 р. № 1626/ІПК/99-00-04-003-03-06

Також читайте статтю "Єдинник другої групи отримує виручку на картку: чи важливе призначення платежу" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини