Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи подавати об’єднану звітність, якщо у роботодавця в штаті лише декретниця

Реклама

ДПС відповіла, чи подавати податковий розрахунок та додаток 1 роботодавцю, штат якого складає найманий працівник, який перебуває у відпустці по вагітності та пологам (відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного/шестирічного віку), та по якому у звітному кварталі не нараховували (виплачували) доходів.

Контролери вказали, що в такому випадку податковий розрахунок та додаток 1 не подають.

Пояснюють це тим, якщо платник ЄСВ у звітному кварталі не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством - Додаток 1 до податкового розрахунку за відповідний квартал не подають.

Проте за наявності законодавчих підстав для подання податкового розрахунку, рядок 101 "Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період, осіб" заголовної частини такого розрахунку не заповнюють, а в рядку 104 "Облікова кількість штатних працівників" заголовної частини цього розрахунку проставляють "1".

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 201.06.01 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Також переглядайте публікацію "Додаток Д1 до Розрахунка: коригування реквізитів застрахованих осіб" в системі LIGA360:Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини