Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держоргани не можуть безпідставно звільняти держслужбовців через невідповідність посаді

Реклама

Для захисту держслужбовця від безпідставного звільнення попередження про звільнення має містити підстави невідповідності позивача посаді, а також ким саме та яким чином встановлено невідповідність посаді, в чому така невідповідність полягає.

З такою позицією погоджується ВС/КАС в постанові від 10.06.2021 р. № 817/892/18.

Більш ніж 70 млн судових рішень в система VERDICTUM. Бажаєте отримати тестовий доступ до системи - тисніть сюди.

У розглянутій справі держслужбовцю встановили випробувальний термін при призначення на посаду.

Наприкінці випробувального терміну його попередили про звільнення у зв'язку із встановленням невідповідності займаній посаді згідно з п. 2 ч. 1 ст. 87 Закону України "Про державну службу". Надалі звільнили у зв'язку з встановленням невідповідності держслужбовця займаній посаді протягом строку випробування.

Тож держслужбовець звернувся до суду, аби визнати наказ про звільнення неправомірним та поновитись на посаді.

Суди першої та апеляційної інстанції виходили з того, що з метою захисту держслужбовця від безпідставного припинення відносин державної служби попередження про звільнення має містити підстави невідповідності позивача посаді, а також ким саме та яким чином встановлено невідповідність займаній посаді та в чому вона полягає. Рішення про невідповідність особи займаній посаді незалежно від форми його оформлення повинно бути мотивованим, детальним і повним, відображати усі суттєві обставини, що мали вплив на його прийняття.

Проте попередження про звільнення позивача не містило визначення чітких підстав невідповідності займаній посаді, було загальним та неконкретизованим, без наведення мотивів, не відображало обставин, що мали вплив на його прийняття.

Верховний Суд погодився із рішеннями судів попередніх інстанцій, які прийшли до правомірного висновку про порушення відповідачем встановленого порядку звільнення позивача з держслужби з підстав невідповідності займаній посаді.

Суд також відзначає, що незважаючи на право суб'єкта призначення самостійно визначати чи відповідає працівник посаді, на яку його призначено, чи ні, у суб'єкта призначення існує обов'язок дотримання процедури призначення та звільнення особи з посади.

Обов'язковому з'ясуванню у цьому випадку підлягали, зокрема, такі обставини:

- коли працівник не справляється з дорученою йому роботою (обов'язками);

- фіксування самого факту того, що працівник не впорався зі своїми посадовими обов'язками або неналежним чином поставився до них саме в результаті недостатності своєї кваліфікації;

- визначення конкретних претензій роботодавця разом із письмовими поясненнями працівника про причини допущених ним порушень.

Слідкуєте за змінами у кадровому обліку? Це найзручніше зробити в LIGA360:HR-менеджер. Ваша персональна стрічка новин, експертна аналітика та моніторинг змін законодавства. Деталі за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини