Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

МОЗ продовжить перехідний період для окремих е-лікарняних до 1 жовтня

Реклама

Починаючи із 1 вересня 2021 року усі заклади охорони здоров'я повинні перейти на видачу електронних медичних висновків, на підставі яких на вебпорталі електронних послуг ПФУ з'являються сформовані е-лікарняні. Цього вимагає наказ МОЗ "Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки" від 01.06.2021 р. № 1066.

Однак для окремих категорій листків непрацездатності дату повного переходу на е-лікарняні перенесуть із 1 вересня на 1 жовтня 2021 року.

Усі шаблони та інструкції з кадрового обліку є у рішенні LIGA360:HR-менеджер. Замовте прямо зараз, щоб економити робочий час

Про це свідчить проект наказу МОЗ "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України", яким врегулюють механізм встановлення факту тимчасової непрацездатності пацієнтам після завершення перехідного періоду з 1 вересня 2021 року.

Документ передбачає виключення для обов'язкового переходу на е-лікарняний із 1 вересня і переносить цю дату на 1 жовтня у випадку відсутності технічної можливості для формування електронних медичних висновків:

- для категорії медичних висновків "Вагітність та пологи";

- для тимчасової непрацездатності, яка виникала внаслідок захворювання на ВІЛ, або внаслідок психічного розладу.

Тобто, до 1 жовтня 2021 року у вказаних випадках буде можливість формувати паперові листки непрацездатності.

На перехідний період буде вимога, що до 1 жовтня 2021 року листок непрацездатності уважатимуть виданим через 5 днів після дати його закриття.

Також передбачать порядок надання відомостей із електронної системи охорони здоров'я через Портал Дія.

Користуйтеся у роботі матеріалом "Електронні лікарняні: особливості підтвердження тимчасової непрацездатності". Читайте більше аналітики в системі LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини