Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заповнення податкової накладної щодо алкогольних наборів має свою специфіку – ДПС

Реклама

З метою збільшення обсягів постачання товариство має намір здійснити низку заходів із стимулювання збуту алкогольних напоїв, а саме постачати вина у наборах - пляшка червоного та білого вина.

На це податківці зауважують, що операція з постачання набору товарів, який містить декілька видів однієї товарної позиції, та один (чи декілька) видів іншої товарної позиції, в податковій накладній відображається одним рядком.

Графи 6 та 7 податкової накладної щодо кількості та ціни постачання одиниці товару заповнюються у встановленому порядку (ціна одиниці набору (комплекту) товарів та кількість таких наборів (комплектів)).

Також контролери нагадали, код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача та незалежно від дати придбання чи виготовлення такого товару:

• для підакцизних і імпортних товарів - 10 знаків,

• для інших товарів - не менше 4 знаків.

У випадку постачання товару, ввезеного на митну територію України у графі 3.2 податкової накладної проставляється позначка "Х".

Читайте також матеріал видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН «Роздрібна торгівля тютюном й алкогольними напоями: як організувати роботу».

Де бухгалтеру знаходити відповіді на робочі питання? У системі LIGA360: Бухгалтер зібрано 1,4 тисячі алгоритмів дій та інструкцій. Придбайте систему прямо зараз та завжди майте роз'яснення експертів під рукою.

Джерело: ІПК ДПС від 10.06.2021 р. № 2368/ІПК/99-00-21-03-02-06

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини