Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці шукають інформацію про незаконний продаж алкоголю в Інстаграмі та Фейсбуці

Реклама

Державна податкова служба інформує, що на постійній основі здійснює моніторинг інформації з зовнішніх джерел (у т. ч. розміщеної в мережі Інтернет, соціальних мережах Telegram, Facebook, Instagram тощо), а також ретельно перевіряє факти можливих порушень у сфері роздрібної торгівлі підакцизною продукцією (алкогольні напої та тютюнові вироби), викладені в зверненнях органів виконавчої, уряду, громадян та асоціацій легальних виробників алкоголю та тютюнових виробів.

За інформацією, наданою указаними асоціаціями, майже на 2 тис. господарських об'єктах (місця стихійної торгівлі), які розташовані майже у всіх регіонах України, здійснюється реалізація контрафактної підакцизної продукції (у т. ч. алкогольних напоїв та тютюнових виробів). Протягом поточного року підпорядкованими структурними підрозділами ДПС організовано та проведено обстеження, фактичні перевірки усіх таких господарських об'єктів. За результатами таких перевірок ініційовано вилучення із незаконного обігу підакцизної продукції на суму близько 12 млн грн, застосовано штрафні (фінансові) санкції на суму майже 6 млн грн, до адміністративної відповідальності притягнуто 396 громадян, які здійснювали реалізацію алкогольних та тютюнових виробів без дозвільних документів (ліцензій) та у місцях, які не передбачені для такої торгівлі.

Перевірити, чи потрапила ваша компанія до плану перевірок контролюючих органів, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT. Оформіть заявку на тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини