Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ внесе ще три категорії працівників до переліку з обов’язковою вакцинацією від ковіду

Реклама

Як відомо, наказом МОЗ від 04.10.2021 р. № 2153 затверджено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Цей наказ набере чинності 08.11.2021 р., але МОЗ уже хоче внести зміни до Переліку, передбачивши обов'язкові профілактичні щеплення проти COVID-19 для працівників й інших об'єктів критичної інфраструктури.

На сайті СПО ФПУ оприлюднено проект наказу МОЗ «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням». Ним до указаного Переліку пропонується додати наступні категорії працівників:

- підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

- установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів;

- підприємств, установ та організацій, включених до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Стежити за змінами в законодавстві ще простіше, ніж раніше. Контролюйте тільки ті норми закону, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН. Замовити доступ для ознайомлення з рішеннями для бухгалтера можна тут.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини